هاشور سه بعدی ابرو

زیبایی در بین بانوان جایگاه ممتاز و ویژه ای دارد، داشتن صورت جذاب و زیبا آرزوی هر فردیست که در این میان ابروها نقش بسزایی در زیبایی دارد. اغلب خانم ها به خاطر داشتن استرس و استفاده مداوم از مواد آرایشی زیاد ، دچار ریزش ابرو می شوند، به همین خاطر اکثر افراد همیشه لوازم آرایشی چون سایه ابرو، مداد ابرو، ماژیک ابرو را با خود به همراه دارند و به طور مداوم از آنها استفاده می کنند. این محصولات زیبا کننده موقت، اثرات مضری را بر جای می گذارند، اما در علم زیبایی راهکارهایی برای زیبا تر شدن وجود دارد، که با پرداخت هزینه زیاد می توانیم محصولاتی را خریداری کنیم که اثرات کمتری را بر جای می گذارد. یکی از این راهکارهای موثر هاشور ابرو بوده که به طور مفصل در مقاله زیر شما را با هاشور مویی,هاشور سه بعدی مژه,هاشور کرکی,هاشور تیغ ماهی ابرو,هاشور مژه, آشنا می کنیم.

هاشور سه بعدی ابرو

در این روش خطای دید را در ابروی فرد ایجاد میکنن که در اصطلاح به آن هاشور سه بعدی ابرو میگویند

هاشور سه بعدی
تصویر هاشور سه بعدی

هاشور سه بعدی تلفیقی از هاشور کرکی روشن با هاشور کرکی تیره هست که بسیار جذاب و طبیعی به نظر میرسد . و ابرو را برجسته نشان میدهند این روش که در بین بانوان طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. هاشور ابرو با دستگاه های میکروپیگمنتیشن انجام میشود (مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن ) هاشور سه بعدی تلفیقی از هاشور کرکی روشن با هاشور کرکی تیره هست که بسیار جذاب و طبیعی به نظر میرسد .و برای ابروهای کلفت عالی جواب میدهد البته هاشور انواع دیگری نیز دارد مانند هاشور مینیاتوری – هاشور مویی – هاشور خطی – هاشور تیغ ماهی ، هاشور هایلایت نام مدلها یا از فرم ابروها بدست می اید مانند مدل هاشور تیغ ماهی یا هم از چگونگی انجام آن حاصل می شود مانند هاشور مینیاتوری هاشور خطی از پیوستگی های خطوط هاشور انشعاب می گیرد. در هاشور هایلایت از رنگهای روشن و تیره بصورت هایلایت استفاده می شود.

هاشور سه بعدی ابرو را در مراکزی انجام دهید که با انواع پوست، ترکیب رنگ ها، قرینه سازی ابرو و آماده سازی پوست آشنایی دارند و از آنها بخواهید تا مراقبت های بعد از هاشور سه بعدی را به شما آموزش دهند.

تماس با مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن حمزه ای جهت رزور هاشور ابرو

هاشور کرکی چیست؟

این هاشور مثل هاشور خطی میباشد اما لابلای خطوط خط های کوچکتر اضافه میکنندکه به حالت کرک است و ابرو رو پر تر نشون میدهد

هاشور تیغ ماهی ابرو چیست؟

این نوع هاشور براي کسانی بهتر هست كه خواب موي ابرو شان از وسط جهتش عوض ميشود

قیمت هاشور سه بعدی ابرو

جهت مشاوره و اطلاع از قیمت های هاشور سه بعدی ابرو با مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ سمیرا حمزه ای تماس حاصل فرمایید 021-22127620 | 09126182839