هاشور کرکی چیست

هاشور کرکی چیست
اگر از آرایش ابرو خسته شده‌اید و ابروهایتان به دلایل مختلف نازک و کم پشت شده‌اند می‌توانید از یک راه حل تقریبا دائمی و طبیعی استفاده کنید. هاشور ابرو یا microblading روشی جدید برای آرایش دائمی ابرو و افزایش زیبایی ابروهاست.

هاشور کرکی زیر شاخه هایی از تکنیک میکروبیلدینگ هستند.میکروبیلدینک یک روش کاملا جدیدی است که زیر مجموعه ی تاتو محسوب میشود و همچنین نسبت به روش های قدیمی که با دستگاه انجام میشد تقریبا یک روش نیمه دائم به حساب می آید.

هاشور ابرو چیست؟

قبل از هر صحبتی باید بدانیم هاشور ابرو چیست و چه تاثیری بر روی ظاهر ما میگذارد. هاشور یا تاتو موقت، روشی است که جهت رفع کم پشتی یا کچلی موی ابرو به کار می رود. در این تکنیک از شبیه سازی مو استفاده می شود، آرایشگر به وسیله دستگاهی که انتهای آن دارای سوزنی نازک میباشد، مناطقی که عاری از مو بوده را به صورت نقطه ای پرکند. هاشور ابرو هم نوعی تاتو ابرو به حساب می‌آید. با این تفاوت که هاشور ابرو کاربرد متفاوتی با تاتو ابروی معمولی و عادی دارد.
جهت مطالعه بیشتر مقاله هاشور ابرو را مطالعه فرمایید.

روش های هاشور ابرو

هاشور ابرو بوسیله دستگاه میکروپیگمنتیشن یا میکروبلیدینگ انجام میشود . برای انجام هاشور ابرو رنگ دانه های معدنی میکروپیگمنتیشن را به لایه درم پوست تزریق میکنند .

مدل های هاشور ابرو

هاشور سه بعدی ابرو

فیبروز ابرو

هاشور زدن ابرو مدل های متفاوتی دارد،هر کدام از مدل ها که در ادامه توضیح داده می شود زیبایی خودش را دارد و با توجه به شرایط ابرو اتخاب می شود.

 • هاشور ابرو خطی

  در این روش تمام خطوط هاشوربه سمت بالا هستند ولی در قسمت انتهای ابرو به سمت دم ابرو خمیده می شوند .

 • هاشور کرکی ابرو

  این هاشور مثل هاشور خطی میباشد اما لابلای خطوط خط های کوچکتر اضافه میکنندکه به حالت کرک است و ابرو رو پر تر نشون میدهد. این روش برای افرادی که ابروهای کم پشت دارند بسیار مناسب است. در این روش در لابه لای تارهای ابرو خطوط ظریف و باریکی ایجاد می‌شود و حالت بسیار طبیعی برای ابرو ایجاد خواهد شد.

 • هاشور مویی

  در این روش با استفاده از دستگاه مخصوص طراحی ظریف و مانند تارهای مو برای ابرو ایجاد می‌شود و در نهایت شکل ابرو با تارهای ابرو هاشور شده کامل‌تر و زیباتر خواهد شد. ترسیم منحصر به فرد خط مویی به صورت کاملاً طبیعی لا به لای مو های ابرو می باشد . هاشور ابرو ، طراحی خطوط بسیار ظریف و کوتاه ، به صورت کاملاً طبیعی مطابق با رویش مو های ابرو می باشد.

 • هاشور ابرو طبیعی

  هاشور طبیعی ابرو یکی از بهترین روش‌ها برای داشتن ابروهایی زیبا، طبیعی و پرپشت است. در این روش شکل اصلی ابرو حالت طبیعی دارد و تنها برای قسمت‌های خالی ابرو که معمولا قسمت تاج ابرو است از هاشور استفاده می‌کنند. با استفاده از این روش شکل کلی ابروها کاملا طبیعی خواهد بود و با استفاده از این روش حالت طبیعی‌تری پیدا می‌کند.

با توجه به حساسیت عمل هاشور ابرو حتمن در مراکز تخصصی میکروپیگمنتیشن که بهداشتی می باشند هاشور ابرو خود را انجام دهید.
اطلاعات بیشتر با مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ سمیرا حمزه ای تماس بگیرید.