عوارض میکروپیگمنتیشن چیست؟

 عوارض میکروپیگمنتیشن چیست؟

میکروپیگمنتیشن عملی می باشد که خانم ها سوالات زیادی در مورد آن دارند،در این مقاله قصد داریم به تمامی این سوالات پاسخ بدهیم.

 • ماندگاری میکروپیگمنتیشن

  هیچ وقت نمی توان زمان دقیقی برای دوام تاتو یا به طور خاص هاشور ابرو گفت و تاریخ انقضا دقیق اعلام کرد.بر اساس تجربه نشان داده شده ماندگاری تاتو یا هاشور ابرو بین یک تا نهایت پنج سال است.
  مهمترين عامل در ماندگاريميكروپيگمنتيشن به نحوه انجام كار و تخصص شخص پيگمنتر بستگی دارد،پیگمنتر هر چقدر تخصص داشته باشد می تواند روشی را اتخاذ کند که ماندگاری آن بیشتر باشد.

  میکروپیگمنتیشن و هاشور در سه هفته اول به دلیل زخم شدگی به شدت تیره تر نشان داده می شود ولی بعد از سه هفته رنگ اصلی خودشو نشون میده
  اگر برای میکروپیگمنتیشن از مواد خوب استفاده شود بعد از سه هفته که رنگ شود رنگ میگیره و بعد از گذشت 5 ماه رنگش نارنجی یا قرمز نمیشه.

 • عوارض میکروپیگمنتیشن چیست؟

  اگر بعد از میکروپیگمنتیشن از دستورالعمل‌های مناسب بهداشتی پیروی کرده و ضد عفونی کننده‌ مناسبی استفاده کنید، خطری شما را تهدید نخواهد کرد.
  • در صورتی که از دستگاه استاندارد با مجوز بهداشت برای انجام میکروپیگمنتیشن استفاده شود در صورتی که از رنگهای معدنی با لیبل وزارت بهداشت ساخت کشور آلمان استفاده شود.
  • روش میکروپیگمنتیشن یک روش تهاجمی برای پوست است و ممکن است تا چند روز بعد از انجام آن احساس درد و یا ناراحتی داشته باشید.
  • واکنش‌های آلرژیک به لوازم آرایشی دائمی بسیار نادر است. به همین دلیل است که برخی از تکنسین‌ها قبل از انجام میکروپیگمنتیشن ابرو و لب به شما توصیه می‌کنند تا آزمایش حساسیتی انجام دهید